O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Ukończyłam psychologię (specjalność: psychologia kliniczna) i socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2005 roku. Od tego czasu nieustannie się szkolę i pracuję jako psycholog i psychoterapeuta.

W 2018 roku ukończyłam 4,5- letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami i dziećmi zdobywane w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w pracy z dorosłymi w PZP.

DOŚWIADCZENIE

Od 2005 roku nieustannie się szkolę i pracuję jako psycholog i psychoterapeuta. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami i dziećmi zdobywane w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w pracy z dorosłymi w PZP.

WIEDZA

Psycholog, socjolog, 4,5- letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, regularna superwizja u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego 

OTWARTOŚĆ

W swoim podejściu kieruję się założeniami terapii ericksonowskiej- niepowtarzalnością każdego człowieka i przekonaniem o jego zasobach, do których z różnych powodów aktualnie ma ograniczony dostęp.